Skip to content Skip to goods category Skip to shopping cart Jump to navigation

2014/07/07 papelote diary - ideal corporate gift

Are you looking for a suitable gift for your clients and partners? Something they will appreciate and at the same will remind them of your cooperation? Something that will represent your company, while it is useful to the recipient?

Papelote diary tailor made to your company is the right choice! This environmentally friendly gift produced locally and in top quality will accompany your clients throughout the upcoming year. 

 

V rámci tvůrčího studia pape.lab, nabízíme širokou škálu možných řešení od personalizace existujících produktů vizuálními prvky zadávajcí společnosti až po řešení zcela na míru konkrétním potřebám. Naše nová prezentace představuje jednotlivé možnosti práce s identitou zadavatele, prezentuje diáře připravované na rok 2015 a pro lepší představu uvádí výběr z realizovaných řešení na míru.
Doufáme, že vás ukázky inspirují, a pokud se rozhodnete, že papelote diář je pro vás to pravé, tešíme se na další zajímavou spolupráci!
V rámci tvůrčího studia pape.lab, nabízíme širokou škálu možných řešení od personalizace existujících produktů vizuálními prvky zadávajcí společnosti až po řešení zcela na míru konkrétním potřebám. Naše nová prezentacepředstavuje jednotlivé možnosti práce s identitou zadavatele, prezentuje diáře připravované na rok 2015 a pro lepší představu uvádí výběr z realizovaných řešení na míru.

Doufáme, že vás ukázky inspirují, a pokud se rozhodnete, že papelote diář je pro vás to pravé, tešíme se na další zajímavou spolupráci!